Masz pytanie?

Nakładki na progi samochodowe

Lepszy wygląd, wyższa sprzedaż

 

Sklep chromowane.com.pl oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych do modyfikacji wyglądu samochodu. Mamy świadomość, że seryjna produkcja nie zawsze spełnia oczekiwania przyszłego właściciela auta, którego oprócz wysokich osiągów i niezawodności liczy się także wygląd pojazdu.

Wyposażenie samochodu w dodatkowe elementy może też wpłynąć na samą decyzję o zakupie. Wielu klientów, którzy trafiają do salonu, chętnie wybiera modele aut wraz z dodatkowymi akcesoriami. Naszą ofertę kierujemy więc nie tylko do osób prywatnych, które planują zmienić wygląd swojego samochodu, lecz także do właścicieli salonów i firm. Dostępne w naszym sklepie chromowane akcesoria, takie jak nakładki na drzwi, klamki, lusterka lub progi samochodowe, to niezawodny sposób na poszerzenie swojej oferty i zwiększenie sprzedaży.

 

Nakładki na progi samochodowe

Jednym z bardziej popularnych akcesoriów, wybieranych przez klientów są chromowane nakładki na progi. Jest to element wyposażenia, który pełni funkcję użytkowo – dekoracyjną. Połyskujące, eleganckie nakładki nie tylko fantastycznie się prezentują, tworząc ciekawy efekt wizualny. Oprócz tego stanowią skuteczną ochronę przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi progów samochodowych.

W sklepie chromowane.com.pl gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość oferowanych akcesoriów. W przypadku nakładek na progi samochodowe ich największą zaletą jest wykonanie z odpornego na uszkodzenia materiału, czyli kwasoodpornej, polerowanej stali. Każda stalowa listwa jest profilowana pod dany model samochodu. Dostępne nakładki sprzedawane są w komplecie, który zawiera: dwie, cztery lub osiem (w zależności od rodzaju nadwozia oraz kształtu progu) fabrycznie nowych listew z wytłoczoną nazwą marki lub znakiem graficznym.* Jeśli szukasz ekskluzywnych, łatwych w montażu nakładek na progi, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

*nasze produkty nie posiadają logo marki, ponieważ są to znaki towarowe zastrzeżone dla koncernów, my jedynie oferujemy listwy progowe z napisem określającym model samochodu.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sortuj wg:
Facebook