Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Dotpay

RODO

 

 

 

Nakładki na klamki

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą, stale uzupełnianą ofertą. Posiadamy chromowane nakładki na klamki przeznaczone do różnych marek i modeli samochodów. Sprzedajemy asortyment pochodzący od najlepszych producentów.

 

Jak poprawić wygląd swojego samochodu?

 

Modyfikacja wyglądu karoserii a także wnętrza samochodu to tak zwany tuning optyczny. Jest to jeden z bardziej popularnych sposobów na stworzenie unikatowej wersji pojazdu poprzez montaż dodatkowych akcesoriów takich jak chromowane nakładki na klamki, lusterka lub progi, a także felgi czy zderzaki. Efektowne przeróbki nie tylko poprawiają wygląd samochodu, lecz także podnoszą jego wartość.

 

Nowocześnie czy w stylu retro?

Oprócz rodzajów tuningu (optyczny lub mechaniczny) możemy także wyróżnić poszczególne style, które różnią się między sobą charakterem oraz ilością dodatków. Wizualna modyfikacja może być silna i wyrazista lub bardziej dyskretna i stonowana. Możemy na przykład wzbogacić wygląd auta jedynie o kilka chromowanych, ekskluzywnych elementów, jak np.:

  • nakładki na klamki oraz lusterka
  • nakładki na progi
  • chromowane listwy, relingi dachowe
  • nakładki na drzwi
  • boczne i przednie zderzaki

 

Tuning optyczny wcale nie musi rzucać się w oczy. Poprzez dobór odpowiednich akcesoriów, możemy uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny. W zależności od rodzaju przeróbek nasz samochód zyska nowoczesny, sportowy charakter lub elegancki, klasyczny styl retro. Naturalnie dobór dodatków zależy przede wszystkim od gustu właściciela, ale często też od panujących aktualnie trendów.

 

Zakup akcesoriów - osobno czy w komplecie?

Jeśli szukasz oryginalnych, wysokiej jakości nakładek na klamki lub lusterka, w sklepie chromowane.com.pl znajdziesz szeroki wybór markowych akcesoriów do samochodu. Dostępne w naszym sklepie nakładki na klamki wykonane są ze stali szlachetnej, odpornej na działanie czynników atmosferycznych. Zakup wybranych akcesoriów, w tym nakładek na klamki w pojedynczych zestawach to stu procentowa gwarancja oryginalności oraz wysokiej jakości produktu.

 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sortuj wg:
Facebook