Masz pytanie?

Listwa zderzaka - listwy ochronne

Jako dystrybutor wysokiej jakości akcesoriów samochodowych, pragniemy polecić Państwu listwy ochronne odpowiednie do różnych modeli i marek samochodów. Dostępne w sprzedaży listwy są niezwykle trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

 

Ekskluzywnie i ze smakiem

 

Tuning samochodowy często kojarzy się z niskim zawieszeniem, wielkimi spojlerami i przyciemnianymi szybami. Tymczasem rasowy tuning to prawdziwa sztuka modyfikacji wyglądu samochodu według określonego stylu i mody. Profesjonalna przeróbka polega przede wszystkim na zwiększeniu osiągów samochodu oraz poprawie właściwości jezdnych. Moc auta można dowolnie modyfikować za pomocą tzw. tuningu mechanicznego. Lepsze parametry, to bardziej komfortowa i bezpieczna jazda.

Prawdziwa moc ukryta jest wewnątrz pojazdu. Tymczasem jeśli chcemy nieco bardziej zamanifestować unikalność swojego samochodu, warto zainwestować w tuning wizualny. Zewnętrzna metamorfoza zazwyczaj polega na wymianie lub montażu elementów karoserii, takich jak: listwy zderzaka, stylowe klamki czy nakładki na lusterka. Błyszczące, chromowane akcesoria należy jednak stosować z umiarem, gdyż prawdziwa elegancja kryje się w prostocie.

Podwójny efekt

Dyskretnym elementem, który daje ciekawy efekt wizualny jest listwa na zderzak lub klapę bagażnika. Harmonijnie podkreśla linię nadwozia, a jednocześnie pełni funkcję ochronną. Chromowana listwa zderzaka skutecznie zabezpiecza lakier przed zarysowaniami i odpryskami, zwłaszcza podczas załadunku bagażnika. Każda listwa zderzaka to profilowana nakładka, wykonana z wysokiej jakości stali, odpornej na korozję i uszkodzenia. W tej kategorii produktów oferujemy:

  • listwy na rant klapy bagażnika
  • listwy na tylny zderzak
  • listwy progowe

Wszystkie dostępne w naszym sklepie listwy zderzaków, a także pozostałe chromowane akcesoria dedykowane są konkretnym markom i modelom samochodów. Wybór oryginalnego, wysokiej jakości produktu to najlepsza gwarancja zarówno trwałości, jaki i efektywnego wyglądu auta. Idealnie dopasowana listwa na zderzak prezentuje się stylowo i elegancko, a przy tym jest wyjątkowo łatwa w montażu.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sortuj wg:
Facebook