Masz pytanie?

Chlapacze

Skuteczna ochrona i sportowy „look”

 

Chlapacze to praktyczny dodatek, który oprócz funkcji ochronnej może też wzbogacać wygląd samochodu. Osłony przeciwbłotne przede wszystkim zabezpieczają boczną część karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz piaskiem i żwirem, który często niszczy lakier i powoduje odpryski. Chlapacze sprawdzają się zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym, redukując ilość wody i błota, które przywiera do dolnej części nadwozia.

 

Chlapaczy używa się także w tuningu, szczególnie w modelach o sportowym charakterze. Jest to bowiem element wyposażenia, który kojarzy się z rajdami i szybką jazdą. Rajdowe chlapacze wykonane są zresztą ze specjalnego materiału – bardziej elastycznego i odpornego na działanie wysokich temperatur. Wybierając chlapacze do swojego samochodu, należy szczególnie zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Elementy tego typy wyprodukowane ze sztywnych materiałów, mogą szybko pęknąć i uszkodzić karoserię.

 

 

3 POWODY, dla których warto wybrać nasz produkt

 

Wygląd

W naszym sklepie oferujemy wysokiej klasy produkt, dedykowany konkretnej marce samochodu. Dostępne chlapacze produkowane są metodą tłoczenia, dzięki czemu idealnie dopasowują się do profilu nadkola. W ten sposób znacznie skuteczniej chronią karoserię przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Estetyczny i nowoczesny wygląd oferowanych chlapaczy doskonale harmonizuje z linią nadwozia.

Jakość

Chlapacze wykonane są z elastycznego tworzywa, wyjątkowo odpornego na ścieranie, trudne warunki atmosferyczne oraz działanie soli przemysłowej, którą w ziemie posypuje się drogi. Zastosowany w produkcji wysokiej jakości materiał to również gwarancja odporności na zmiany temperatury.

Cena

Szeroki asortyment naszego sklepu pozwala na wybór idealnie dopasowanego produktu do danego modelu auta. Oferowane chlapacze są trwałe i łatwe w montażu. Proponujemy również wyjątkowo konkurencyjne ceny w stosunku do markowych produktów.

Sortuj wg:
Facebook